ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 16229257
nr 1622 9257
Gunghäst
modell äldre. Längd: 129 cm, höjd: 87 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:43:32
24/5 15:53:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor